![WhatsAppUUYY1).jpg WhatsAppUUYY1).jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/661830/0/whatsappuuyy1jpg.png)
Soner ÖZ
İdari ve Mali İşler Müdürü
Arsuz/Konacık köyü doğumludur. İlk öğrenimini Konacık köyünde, lise öğrenimini İskenderun’da tamamlamıştır. Pamukkale Üniversitesi Sağlık Memurluğu bölümünü bitirmiştir. Daha sonra Payas 2 nolu Sağlık Ocağı’na atanmıştır. 2010 yılında İskenderun Devlet Hastanesi’ne atanmıştır. 2016-2020 yıllarında İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapımıştır. 2020 yılı itibarı ile merkezimizde İdari ve Mali İşler Müdürü olarak göreve başlamıştır.